13.3.2019


LETOS MÁME FUNKČNÍ I BAVLNĚNÁ TRIČKA A ORIGINÁLNÍ TUNELY !!!


Spousta lidí se nás minulý rok ptala, jestli budeme mít letos funkční trika. Ano, budeme! A dokonce budeme mít i originální tunely na jejichž designu se podílelo mnoho z vás. Spolu s klasickými bavlněnými tričky bude možné vše objednat v průběhu registrace nebo na FB.


Jako každý rok od nás dříve registrovaní a došlí dostanou bavlněné tričko zdarma – u těchto triček nejsme ale schopni garantovat velikost. Pokud si chcete být jisti, že na vás zbyde vaše velikost, můžete si tričko za velmi příznivou cenu koupit. Tím také přispějete k průběhu celé akce. Utržené peníze se projeví na lepším zajištění a občerstvení a pomohou nám s celkovými náklady. Navíc, kdo si koupí funkční tričko, dostane od nás k němu zdarma i originální tunel. Tunel je možné pořídit si i zvlášť.


Po registraci vám pošleme email s údaji jak zaplatit a po zaplacení na vás bude čekat vše objednané v cíli pochodu nebo kdo bude chtít v tričku a tunelu v sobotu vyběhnout, může si obojí vyzvednout v průběhu pátečního přednáškového večera. Doufáme, že vás takových bude hodně.


Děkujeme, že nám pomáháte, a věříme, že budete s R60 spokojeni i letos!


tricka13.3.2019


LÉKÁRNIČKY NA OBČERSTVOVAČKÁCH !!!


Přesto, že se každý účastní jakékoli varianty R60 na vlastní nebezpečí, snažíme se dbát, aby byly všechny oděrky, opruzeniny nebo ranky řádně ošetřeny. Náplasti, obvazy, hořčík, vazelína, základní léky, dezinfekce, atd. - to vše bude připraveno v případě potřeby na všech velkých občerstvovačkách. I tak ale všechny prosíme, buďte prosím na trase opatrní a ohleduplní


aidkit13.3.2019


UBYTOVÁNÍ V TĚLOCVIČNĚ !!!


Jako i minulý rok nabízíme ubytování v tělocvičně Masarykovy obchodní akademie přes ulici naproti cíli. Všichni přespolní mohou za dobrovolný poplatek přenocovat od pátku do neděle. Nahlásit se můžete prostřednictvím formuláře na linku v registračním emailu nebo na tomto ubytovacím linku.

PS(Karimatku a spacák s sebou!)


telocvicna