15.05.2023


PÁTEČNÍ PROGRAM !!!

Jednoduše řečeno - otevíráme v šest večer, přednášky začínají o hodinu později.

Nenechte si ujít kromě prezence hlavně fotokout vedle v Bistro u holiče, který bude otevřen také od 18.00. Za dobrovolný poplatek vám vytiskneme fotku, která ozdobí vaši lednici, knihovnu, stůl, či fotoalbum.


08.04.2023


ORÁMUJTE SI PROFILOVKU !!!

Účastnit se Rakovnické 60 a nemít na FB orámovanou profilovku naším originálním rámečkem, to je skoro jako sedět doma na gauči a koukat na televizi!

A navíc, deset z deseti organizátorů R60 rámeček doporučuje!???? (viz foto)

Jak na to:

1. Nahrát fotku na linku https://r60.cz/frame.html

2. Vybrat rámeček (3 univerzální, 6 podle jednotlivých variant)

3. Přizpůsobit fotku (šipkami posunout, plus/minus zvětšit/zmenšit)

4. Uložit a nahrát na FB

Proč rámovat profilovku?

1. Vyjadřujete tím podporu Rakovnické 60 2. Spoluvytváříte společenství stejně postižených jedinců 3. Pomáháte nám s propagací 4. Pomáháte sobě s motivací 5. Je to jednoduché a snadné!

Děkujeme Míše Černé za vynikající rámečky a pokud se chcete pochlubit tím svým, nechte nám ho tady v komentáři, rádi se podíváme!????

https://r60.cz/frame.html


08.04.2023


ORIGINÁLNÍ FOTOKOUTEK V BISTRU U HOLIČE !!!Chystáme pro vás originální fotokoutek, který najdete v Bistru U Holiče, hned vedle cíle u Šéby (ob dům) .

Fotokoutek bude otevřen jak v době pátečních přednášek, tak v sobotu, abyste si jej mohli užít do sytosti!

My zmáčkneme spoušť a vy dostanete fotku do ruky!

A malý tip - nejlepší je vyfotit se v pátek před akcí a pak těsně po doražení do cíle - rozdíl bude patrný!

Nezapomeňte se zastavit a zachytit nezapomenutelné okamžiky se svými přáteli, spoluturisty či cyklisty nebo svou rodinou!

Těšíme se na vás!

PS(foto pouze ilustrační, náš fotokoutek bude daleko lepší, a rozhodně tématický!)


18.03.2023


OSADA VÍTOVKA !!!


Prosíme účastníky trasy R40, aby dodržovali za Šlovicemi u Berounky před Skryjským mostem (18,5 km) pravidla Osady Vítovka.

Děkujeme, že se chováte prostě jako v přírodě - ohleduplně a s respektem k místním majitelům.


14.03.2023


OBJEDNÁVEJTE TRIČKA !!!


Jako každý rok máte možnost objednávat trička i mimo registraci. Stačí, když nám napíšete do zpráv, zda chcete bavlněné nebo funkční a jakou velikost. A samozřejmostí je i tunel, který už standardně děláme s vlastní originální grafikou!

Neváhejte, ať je stihneme vyrobit!


03.03.2023


LETOŠNÍ TRASY !!!


Pro ty, kteří se letos budou účastnit poprvé nebo pro ty, kteří ještě nemají dokonale zvládnuté označení jednotlivých tras, přikládáme malý návod:

R40 - nejkratší trasa o délce 45 km s magickým startem na nádvoří zříceniny hradu Krakovec. Nejoblíbenější trasu se středně lehkým profilem vedoucí malebným údolím říčky Javornice si každý rok vychutná několik stovek účastníků.

R60 - titulní trasa dálkového pochodu o délce 72 km startující u kostela sv. Bartoloměje v Rakovníku. Středně pokročilá obtížnost pro fajnšmekry je zárukou kvalitního výkonu, který je z naší strany podpořen bohatými občerstvovačkami.

R100 - královská trasa o délce 105 km pro dospělé. Stovka pro začátečníky, která umí pozlobit i protřelé dálkoplazy. Romantická kontrola sv. Vojtěch nebo Penzion Prachárna si získaly srdce nejednoho stovkaře. Pozitivní převýšení příjemných 2000 m.

RC60 - nejoblíběnější cyklotrasa o délce 65 km, která kopíruje originální trasu pěších z roku 2013. Vhodná pro děti i dospělé. Start v 6.00 před kostelem sv. Bartoloměje na Husově náměstí.

RC120 - dlouhé cyklo, středně náročná cyklotrasa se startem v 6. 00, každý této trase říká jinak. V každém případě je to výzva i pro zkušené borce o délce cca 135 km. Lány, Klíčava, Emilovna, okamžiky, na které se nezapomíná.

RD100 - duatlonová trasa pro milovníky obou druhů pohybů. startuje také v 6.00 Rakovníku. Jednotlivé úseky - cyklo 31 km/ běh 27 km/ cyklo 33 km. Stále oblíbenější trasa si vybírá ze všech ostatních to nejhezčí a dá zabrat jak rozeným běžcům tak cyklistům.

Jakou trasu si vyberete?????


25.02.2023


REGISTRACE PŘESNĚ ZA TÝDEN !!!

Již za 7 dní ve středu 1. března ve 20.00 začne na našem webu registrace na letní variantu Rakovnické 60. Budete si moci vybrat ze tří tras pro pěší o délkách 45, 72 a 105 km, dvou cyklotras na 65 a 135 km nebo duatlonu složeného ze tří částí (cyklo, běh, cyklo). Na snímku již stojí nedočkavé davy, aby neprošvihly začátek registrace.

Zveme vás všechny!